Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Maya Bistro Hotel Beach

Maya Bistro Hotel Beach
* Bu bir tur programı olmayıp, pakete dahil olan hizmetler çerçevesinde sizlere önermiş olduğumuz bir gezi rehberidir.


1. Gün
İstanbul >> İzmir >> Seferihisar
24 May 2019 Cuma
Uçuş saatinizden 2 saat önce havalimanında Onur Air kontuarında işlemlerinizi tamamladıktan sonra uçuşunuzun bulunduğu kapıda uçuş saatinizi bekleyebilirsiniz. Keyifli bir uçak yolculuğunun ardından havalimanı çıkış kapısında karşılanarak otelinize transferiniz gerçekleşecektir. 
2. Gün
Seferihisar
25 May 2019 Cumartesi
Otelimizde yapacağınız organik ve yöresel ürünlerden oluşan serpme kahvaltının ardından , sörf yapanlar için  rüzgarsız günlerde güzel bir alternatif olmakla beraber, orta seviyedeki rüzgar sörfçüleri için yelken takılarak harika bir eğitim malzemesi haline gelebilen  Stand up Paddle aktivitesiyle keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz (1 saat 50 TL).  Cesur ve sportif misafirlerimiz günün geri kalanını sörf yaparak ( 1 saat  deneme kursu  150 TL ) ve Maya Beach’in hafif müziği eşliğinde Ege’nin turkuaz denizinin keyfini çıkararak geçirebilirler. Akşam üzeri gün batımında denizin üzerinde şarabınızı yudumlarken günün yorgunluğunu atabilirsiniz.
3. Gün
Seferihisar
26 May 2019 Pazar
Günün ilk ışıklarıyla ve eşsiz deniz manzarası eşliğinde yoga yaparak zihninizi huzura ulaştırıp yenileyebilirsiniz. İyi bir egzersizden sonra denizin üzerinde hiç kahvaltı yaptınız mı?  Maya’da bu mümkün. Gününüzün kalan kısmını balık tutmaya veya bisikletin üzerine atlayarak Teos Antik şehrini keşfetmeye ayırabilirsiniz . Akşam yemeğinizi Sığacık’ta kale içinde veya Maya Bistro’da yakamozu ve dalgaların hışırtısını dinleyerek yiyebilirsiniz. Güzel bir akşam yemeğinden sonra canlı müzik eşliğinde ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.
4. Gün
Seferihisar
27 May 2019 Pazartesi
Uykunuzu aldıktan ve sakin kahvaltınızı yaptıktan sonra Marmara Üniversitesi’nden mezun olan eğitmen Sayın Müge Hanım ile beraber deniz kıyısında taşları seçtikten sonra taş boyama atölyesinde hayal gücünüzü, yaratıcılığınızı ve el becerinizi birleştirerek taşlar üzerine resim yapabilir ve rengârenk boyayabilirsiniz. Aynı şekilde tahtalar üzerinde de bu yeteneğinizi ön plana alma imkânınızı değerlendirebilirsiniz (1 saat 50 TL). Öğlen Maya Bistro terasında hafif esen rüzgar eşliğinde taş fırınımızda pişen pizza veya pide çeşitlerimizi deneyebilirsiniz. Keyifli bir yemekten sonra doğa içerisindeki konumumuz itibariyle değişik fotoğraf kareleri yakalayıp, fotoğraf atölyemizde bu kareleri hayal dünyanızdaki kompozisyonlara dönüştürebilirsiniz (1 saat 50 TL).
5. Gün
Seferihisar >> İzmir >> İstanbul
28 May 2019 Salı
Otelimizde yapacağınız sabah kahvaltısının ardından doğa yürüyüşü ile ruhsal ve mental açıdan kendinizi daha iyi hissetmenize ve zinde kalmanıza yardımcı olacak olan bu aktivite ile keyifli bir güne merhaba diyeceksiniz. Uçak saatinize göre havalimanına transferiniz gerçekleşecektir. Uçuş saatinizden 2 saat önce havalimanında Onur Air’ın yer aldığı kontuarda işlemlerinizi tamamladıktan sonra uçuşunuzun bulunduğu kapıda uçuş saatinizi bekleyebilirsiniz. İstanbul'a uçuş. İstanbul'a varışımızla birlikte turumuz sonlanacaktır. 
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
  • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
  • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
  • Tüm kişisel harcamalarınız
Önemli
  • Uçak kalkış saatinden en az 1 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
  • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
  • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
  • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Onurair sorumlu değildir.

Peşin Fiyata 2+3 Taksit
  6 Taksit
  6 Taksit
  6 Taksit
  6 Taksit
  6 Taksit
BDDK yönetmeliğine göre yurt dışı seyahat harcamalarında 6’dan fazla taksit yapılamamaktadır.